سه ستون موفقیت در جهت کار شما در مشاغل اداری داخلی

من اخیراً به دنبال راه هایی برای شریک زندگی خود بودم و می توانم خیلی بهتر رقابت کنم. تجارت کوچک من اخیراً به یکی از قرعه کشی های بزرگتر و با بودجه بسیار بهتر عقب افتاده بود. من مسئولیت زیادی را در قبال آن بر عهده گرفتم ،. من می خواستم بسیار مهم است من کسی بودم که برای رفع کابوس تلاش می کرد. من تصمیم گرفتم که واقعاً یک ایده عالی است که ببینم چه کاری می توانم حوزه تخفیف دیجیتال شما را انجام دهم. من در این مورد بسیار شنیده بودم ، آنچه اکنون ادامه دارد احساس می شود باید چیزی در آن باشد. اگر این همه به این مشاغل دیگر کمک می کرد ، مطمئناً می توانست معجزه هایی برای من ایجاد کند.

چاولاس با کارگاه خود هر نسخه از Ferret را ساخت – با شروع با اجزای اساسی و خارج از قفسه ، او آن را از ابتدا ژانس دیجیتال مارکتینگ  ساخت. مانند سیستم باتری ، او از ایده های مدیر اینستاگرام استفاده کرد – به دنبال بهترین ارزش باشید ، هزینه Ferret را برای بسیاری از برنامه ها مقرون به صرفه کنید – و سرانجام ، در همان کارگاه ، سبک را برای مرحله کامل تولید شما هدایت کرد . و هر قسمت از فرآیند با امضای وی مارک می شود.

سفارش کیت نمونه. این کیت های نمونه کاغذ بصورت رایگان مشاهده می شوند. حتی می توانید با بخش خدمات مشتری آنها تماس گرفته و نمونه های چاپی واقعی مشتری را درخواست کنید. اکثر چاپگرهای آنلاین نمونه هایی را نگه می دارند تا از کیفیت خود برخوردار باشند و ایده های جدیدی را در مشتریان ارائه دهند. خجالتی نباشید ، تلفن را بردارید و با آنها تماس بگیرید.

ب) دقیقاً همان چیزی که می خواهید: این مرحله در واقع باید قبل از مراحل اولیه باشد. قبل از اینکه بخواهید یک آژانس آژانس بازاریابی دیجیتال ایده آل برای نیازهای بازاریابی خود پیدا کنید ، باید نیازهای خود را بدانید. حداقل باید کاری را که می خواهید در سیستم عامل های آنلاین انجام دهید داشته باشید.

با این حال ، قبل از اینکه فقط یک مورد را بارگیری کنید ، خوب فکر کنید. هرگز با کلمات FREE یا 10 دلار با 3 تولید تیزر تبلیغاتی چسبانده نشوید. فقط به دلیل رایگان یا ارزان بودن ، باید از آن برای تبلیغات خود استفاده کنید.

آیا مطالعات وضعیت چند سال گذشته است؟ آیا عناوین شرکت را می شناسید؟ در گوگل سرچ کنید و مطمئن شوید که این شرکت ها وجود دارند و وب سایتی مشابه با این شرکت دارند. شخصی مثل شما طرح هایی را پیدا کرده که تولید کرده اند؟ از خود بپرسید: آیا آنها گروه را به خوبی نشان می دهند؟ آیا از این وبلاگ استفاده می کنید؟ آیا آنها تجربه طراحی وب سایت در زمینه شما را دارند؟ آیا وب سایت اهداف خود را برآورده می کند؟

نکته مهم این است که در حالی که پول در اختیار شماست ، عاقلانه با کسب و کار خود پول سرمایه گذاری کنید. اگر به شغل خود اعتقاد دارید ، شخصی مطمئناً موفق می شود!

سه ستون موفقیت در جهت کار شما در مشاغل اداری داخلی
Scroll to top